NWC Pharma

NCW® Nano Colloidal Water, MAC Pharma İlaç Kozmetik İmalat ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketinin bir markasıdır.

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma 9.00 – 18:00

NWC Pharma Kozmetik Sanayi Limited Şirketi

NWC Pharma, Mac Pharma İlaç Kozmetik İmalat ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketinin bir markasıdır.
NWC Pharma kurucuları 15 yıldan fazla edindikleri tecrübe ve birikim ile 2016 yılında kurulmuş, kendi kalite politikası çerçevesinde uzman ekibi ve gelişmiş laboratuvarları ile Avrupa Birliği Standartlarında ürünler üretmektedir. AR-GE çalışmalarını gerçekleştirmek, ürünlerin imalatını yapmak, iç ve dış pazarda yer alması için titizlikle çalışmalarını sürdürmektedir.
Markamız ve firmamız GMP (İyi İmalat Uygulamaları) ve ISO 9001 sertifikalarına sahip ve gerekli bakanlıklardan izinleri alınmış ve son teknoloji laboratuvarlarında üretim yapılmaktadır.
Ayrıca Firmamız MAC Pharma bünyesinde kozmetik, dermokozmetik, veteriner kozmetiği (tıbbi olmayan ürünleri), biyosidal ürünleri, deterjan, hava aromatize edici ürünler ve temizleyicilerin Avrupa Birliği ülkelerin ve ilgili bakanlıkların mevzuatlarına uygun olarak ARGE çalışmaları yürütülerek FASON ÜRETİM GMP kurallarına uygun bir şekilde gerçekleştirilmektedir.
Firmamız güçlü bilimsel ve sektörel birikimimiz aynı zamanda üniversitelerin ilgili bilim dalları ve otoriteler ile ilişkilerimizin sayesinde ilaç, kozmetik, veterinerlik, biyosidal, klinik çalışmalar alanlarında ruhsat ve danışmanlık hizmetlerini sektörün değerli aktörlerine sunmak ile gurur duyarız.
Ayrıca amacımız teknolojinin gelişmesine paralel olarak ürün yelpazesini genişletmektedir. Şirketimiz geniş ürün yelpazesiyle dermokozmetik-kozmetik ürünleri, veteriner ürünleri, hijyenik ürünler üretimi ve satışı konusunda hizmet vermektedir.
Firmamız Kaliteli Ürün, İleri Teknoloji, Ekonomik Fiyat Düsturlarını İlke Edinmiş Bir Firmadır.