Hakkımızda

Mac Pharma İlaç Kozmetik İmalat ve Danışmanlık Hizmetleri kurucuları 15 yıldan fazla edindikleri tecrübe ve birikim ile 2016 yılında kurulmuş, kendi kalite politikası çerçevesinde uzman ekibi ve gelişmiş laboratuvarları ile Avrupa Birliği Standartlarında ürünler üretmektedir. AR-GE çalışmalarını gerçekleştirmek, ürünlerin imalatını yapmak, iç ve dış pazarda yer alması için titizlikle çalışmalarını sürdürmektedir.

Markamız ve firmamız GMP (İyi İmalat Uygulamaları) ve ISO 9001 sertifikalarına sahip ve gerekli bakanlıklardan izinleri alınmış ve son teknoloji laboratuvarlarında üretim yapılmaktadır.

    Ayrıca firmamız bünyesinde kozmetik, dermokozmetik, veteriner kozmetiği (tıbbi olmayan ürünleri), biyosidal ürünleri, deterjan, hava aromatize edici ürünler ve temizleyicilerin Avrupa Birliği ülkelerinin ve ilgili bakanlıkların mevzuatlarına uygun olarak AR-GE çalışmaları yürütülerek fason üretim GMP kurallarına uygun bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

    Firmamız güçlü bilimsel ve sektörel birikimimiz aynı zamanda üniversitelerin ilgili bilim dalları ve otoriteler ile ilişkilerimizin sayesinde ilaç, kozmetik, veterinerlik, biyosidal, klinik çalışmalar alanlarında ruhsat ve danışmanlık hizmetlerini sektörün değerli aktörlerine sunmak ile gurur duyarız.
Ayrıca amacımız teknolojinin gelişmesine paralel olarak ürün yelpazesini genişletmektedir. Şirketimiz geniş ürün yelpazesiyle dermokozmetik-kozmetik ürünleri, veteriner ürünleri, hijyenik ürünler üretimi ve satışı konusunda hizmet vermektedir.
Firmamız kaliteli ürün, ileri teknoloji, ekonomik fiyat düsturlarını ilke edinmiş bir firmadır .