Üretim Tesislerimiz


Üretim Tesislerimiz

Mac Pharma yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile iş ortaklarının taleplerini en üst düzeyde karşılamaya devam etmektedir. Tüm birimleri büyük bir uyum içerisinde çalışarak, hammaddenin fabrikaya girişinden, ürünün tüketiciye sunulmasına kadar geçen süreç adım adım kontrol edilmekte böylece yüksek kalitede ürün ve hizmet sağlanmaktadır.

Tüm birimleri büyük bir uyum içerisinde çalışarak, hammaddenin fabrikaya girişinden, ürünün tüketiciye sunulmasına kadar geçen süreç adım adım kontrol edilmekte böylece yüksek kalitede ürün ve hizmet sağlanmaktadır. Ayrıca isteğe bağlı olarak müşterilerine, ürünlerin ambalaj (şişe, kutu vs.) tasarımı ve etiketlerinin mevzuatlara uygunluğu konusunda teknik destek sağlamaktadır.

Mac Pharma, kozmetik üreticilerinin uymak zorunda olduğu GMP (İyi Üretim Uygulamaları) şartlarına uygun üretim yapan, Sağlık Bakanlığı'na ürün bildirimlerini yapan, Bakanlığın zorunlu tuttuğu tüm sağlık ve hijyen yönetmeliklerini yerine getiren, sektörünün lider firmalarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen bir kurumdur. Fason çalıştığımız firmalar Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu ÜTS firma şifrelerini verdiği taktirde tüm ürün bildirimlerini yapıyor, istenildiği taktirde gerekli laboratuvar testlerini yaptırıyoruz.